odszkodowanie OC za wypadek we Francji

#1 2015-10-02 18:17:26
Karolexxx

2015-10-02

Witam,
w dniu 26.06.2015r we Francji w mój samochód dostawczy prowadzony przez pracownika cofnął tir z Rumunii, po zdarzeniu spisali oświadczenie, zrobili zdjęcie, skserowali prawo jazdy sprawcy, ustaliłem kto odpowiada za ASTRA Asigurari S.A. w Polsce, jest to UNIQA TU S.A., w sierpniu oddałem auto do naprawy do ASO, wiadomo kosztorys, akceptacja, odebranie, podpisanie durnych dokumentów że gdyby ubezpieczyciel nie wypłacił kasy ja muszę zapłacić noo i dziś otwieram maila a tam wiadomość od UNIQA TU S.A. że potwierdziło ochronę ubezpieczeniową na uczestnika zdarzenia ale odmawia wypłaty za szkodę. Samochód zrobiony itd i teraz moje pytanie czy mogę pokryć te koszta z AC ? Jak to zrobić skoro auto już naprawione i dawno jeździ ?

#2 2015-10-22 09:24:03
asman

2015-10-13

Re: odszkodowanie OC za wypadek we Francji

skonsultuj sie ze specjalistami z D.A.S. Potrafią wyciągnąć z dużo większych kłopotów:)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij