złamanie nadgarstka

#1 2015-08-13 23:50:35
Dawid321

2015-08-13

Witam, mam takie pytanie odnośnie wysokości odszkodowania i zwrot kosztów leczenia, jestem ubezpieczony w pzu indwyiduwlane ubezpiecznie, w marcu tego roku doznałem wypadku na schodach upadłem na rękę, pojechałem do szpitala tam zrobili mi rtg i lekarz powiedział, że to stłuczenie i mam robic okłady, tak robiłem z tym, że po 1,5 miesiąca nie było żadnej poprawy, wtedy udałem się do internisty i ten z kolei wysłał mnie na rehabilitację na która czekłem1-1,5 w pewnym momencie przed rehabilitacja poszedłem prywatnie do ortopedy zrobił mi usg i wyszło, że miałem gangliona, zapalenie torebki maziowej i wysłał mnie na rtg cyfrowe tam wyszło, że miałem stan po złamaniu kości lódeczkowatej, przeszedłem rehabilitacje poźniej druga dalej bez zmian, ąz lekarz wyslal mnie na rezonans i tam wyszło, że będę miał rekonstrukcję chrząstki trójkątnej plus peknięta kość łokciowa która źle się zrosła, na rękę wydałem juz 1800zł a od pzu dostałem najpierw 2500 a teraz 6000zł, operacja sama ma kosztować ok 6-7 tysięcy, pytanie takie czy to całość odszkodowania czy jeszcze coś bd miał, bo całe odzkodowanie dostałem przed tym jak zrobiłem rezonans i koszty lecznia beda zwracane po zakonczonym leczeniu? i za operacje tak samo? bo mam zwrot kosztow leczenie.

#2 2016-12-12 14:46:13
Michal_

2015-10-26

Re: złamanie nadgarstka

GCO napisał:

witam czyje były schody?procze o kontakt 783743841

Zapewne właściciela smile Nie ważne czyje były schody, ale czy były w odpowiednim stanie technicznym. Jeżeli jednak autor nic o tym nie napisał, to pewnie były OK.

W Pana przypadku dopatrywałbym się bardziej błędu medycznego i możliwości ubiegania się o odszkodowanie z tego powodu.

To o co Pan pyta, zależy od warunków ubezpieczenia, jakie Pan posiada.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij