pobicie - 6szwów na czole plus złamany palec u ręki

#1 2015-08-09 14:45:08
tablietq

2015-08-07

Witam mój mąż został napadniety w czasie wesela. Siedzielismy sobie wraz innymi gośćmi na dworze (teren prywatny)
i napadło na nas 3 hooliganów, rzucali w auta kamieniami a mój mąż dostał z kamienia w głowe, upadł i przez to złamał palec u ręki. W szpitalu założyli mu 6 szwów na czole bo dziura była wielka, uraz aż do czaszki, Na ręce założyli mu gips. Sprawcy zdarzenia po 3 dniach zostali złapani. Sprawca pobicia ma wypłacić mojemu mężowi odszkodowanie, ale sami nie wiemy jakiej kwoty możemy sie spodziewać ?? Czy ktoś może mi w tym pomóc ??

#2 2015-08-10 15:59:27
tablietq

2015-08-07

Re: pobicie - 6szwów na czole plus złamany palec u ręki

Poprawka z mojej strony mąż ma złamanie V kości śródręcza prawego

#3 2015-08-11 17:09:45
tablietq

2015-08-07

Sprawcy zdarzenia zostali złapani i teraz tak albo dogadamy sie poprzez policję oczywiście ile ów bandyta ma nam wyplacić, albo będziemy do tego dochodzić sądownie. Mamy własną firme przez to że mąż nie może pracować z ręką w gipsie (jesteśmy rolnikami) musieliśmy zatrudnić kolejnego pracownika, nie polecieliśmy na wakację plus co chwilę jazdy po lekarzach i policji, rozbita głowa i ręka w gipsie. Uszkodzenie ciała powyżej 7dni już jest karane. Pytałam ile możemy chcieć polubownie od tego bandyty, a tu otrzymałam odpowiedź w skrócie że bedzie ciężko?? nie jeden woli zapłacić odszkodowanie bez spraw w sądzie oraz bez wyroku. Ci bandyci uszkodzili również samochody rzucając w nie kamieniami na ok 10tys zł i co mają myśleć ich właściciele ?? że bedzie cieżko ?? nie takiej porady tu oczekiwałam

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij