igła przeszyła palec

#1 2015-07-18 22:21:02
ewelinaa_166

2015-07-18

Witam, jestem tu pierwszy raz i mam pytanie, chodzi mi o sprawę odszkodowania.
Sprawa wygląda tak, że w środę miałam wypadek w pracy, pracuję przy maszynie do szycia i szyjąc igła w maszynie przeszyła mi palec (kciuk), wbiła się w paznokieć i praktycznie wyszła z drugiej strony palca (była kilka mm pod skórą) przy okazji wbijając się w kość.. Czyli z jednej strony mi nitka w paluch weszła a z drugiej ją sobie wyciągnęłam, bo zrobiła mi się tam dziurka. Pojechałam do szpitala, miałam zrobione rtg, ortopeda mi tą igłę z palca wyjął, ból na prawdę duży, ale ok, żyję. Dostałam na 9 dni zwolnienie, paznokieć w miejscu, gdzie rośnie jest czarny, pewnie zejdzie. Ze szpitala nie dostałam żadnych papierów. Koleżanka mi nagadała, żeby starać się o odszkodowanie, chociaż mi się wydaje, że na takie coś, to nie ma szans, bo to uszkodzona płytka paznokcia, ale z drugiej strony też może być uszczerbek w kości. Sama nie wiem, co robić, nigdy wniosków o takie odszkodowanie nie składałam i nie wiem, co robić, żeby nie wyjść na głupią i pazerną  - bo tak nie jest. smile Dodam, że prowadzę swoją działalność i szyję sama.

Z góry dzięki za pomoc.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij