jak duzy uszczerbek na zdrowiu?wypadek w pracy

#1 2015-03-24 14:50:04
emcio1234

2015-03-24

witam,w styczniu br doznalem wypadku w pracy
to wszystko dotyczy lewej reki
rana miazdzona reki lewej zw zlamaniem podstawy 2kosci srodreca i podwichnieciem w stawie cmc2,zlamaniem poprzecznym 3kosci srodrecza oraz nasad paliczka ,zlamaniem glowy 4kosci srodrecza.uszkodzenie prostownikow palcow 3 i 4 i 5 oraz zginaczy palca 4 i 5.uszkodzenie peczkow naczyniowo nerwowych 4i5 .liczne szarpane rany reki
nie mam czucia w 4i5 palcu
na jakie odszkodowanie z zus moge liczyc,tzn mniej wiecej jaki procent?pozdrawiam i czekam na wiadomosci

#2 2015-04-04 13:38:16
Jezabel

2015-04-04

Re: jak duzy uszczerbek na zdrowiu?wypadek w pracy

Na dobre odszkodowanie możesz na pewno liczyć jak weźmiesz dobrą firmę, która się zna na rzeczy smile Osobiście, po moim wypadku przy pracy, mile współpracowało mi się z poznańską Kancelarią prawną Rafała Sangowskiego.  I nie żałuję, że tak się stało. Zdrowia już nie cofnę, ale przynajmniej mam środki do życia na jakiś czas...

#3 2015-04-29 14:32:16
Martus

2015-04-28

To prawda warto skontaktować się z kimś fachowym, Ja osobiście poleciła bym inną kancelarie. Każdy ma swoje zdanie wink Życzę dobrego załatwienia sprawy smile

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij