Odmowa PZU

#1 2015-03-04 18:45:53
LwiElf

2015-03-04

Witajcie. Właśnie otrzymałam list z PZU. Mam ubezpieczenie grupowe typu P Plus. W marcu zeszłego roku pośliznęłam się na chodniku. Dnia następnego poszłam do lekarza i okazało się, że mam uszkodzoną łąkotkę i częściowo uszkodzone więzadło oraz niestabilność w stawie kolanowym. Całe zdarzenie skutkowało artroskopią, w czasie której zostały wycięte uszkodzone kawałki łąkotki. Miesiąc temu złożyłam wniosek o trwały uszczerbek na zdrowiu, a tu co? Szanowne PZU odpowiada mi, że nie stwierdzają nieszczęśliwego wypadku. Warto się odwoływać od takowej decyzji?

#2 2015-03-05 12:22:45
Blazej.Andruszkiewicz

2014-09-11

Re: Odmowa PZU

Napisałaś, że przyczyną wypadku było poślizgniecie do PZU? Co wynika z epikryzy w dokumentacji medycznej? Jak jest podana przyczyna zdarzenia?

#3 2015-03-05 17:39:32
LwiElf

2015-03-04

Nie ma żadnej przyczyny. Początek leczenia w karcie jest taki : " Bóle kolana lewego. Podejrzenie urazu łąkotki. Do operacji."

#4 2015-03-05 17:40:49
LwiElf

2015-03-04

A w czasie składania wszystkiego w placówce PZU opisywałam co się stało i pani sumiennie spisywała.

#5 2015-03-05 23:31:17
kamilnowak

2015-03-05

LwiElf napisał:

Witajcie. Właśnie otrzymałam list z PZU. Mam ubezpieczenie grupowe typu P Plus. W marcu zeszłego roku pośliznęłam się na chodniku. Dnia następnego poszłam do lekarza i okazało się, że mam uszkodzoną łąkotkę i częściowo uszkodzone więzadło oraz niestabilność w stawie kolanowym. Całe zdarzenie skutkowało artroskopią, w czasie której zostały wycięte uszkodzone kawałki łąkotki. Miesiąc temu złożyłam wniosek o trwały uszczerbek na zdrowiu, a tu co? Szanowne PZU odpowiada mi, że nie stwierdzają nieszczęśliwego wypadku. Warto się odwoływać od takowej decyzji?

Szkoda, że nie było zgłoszone z OC właściciela chodnika. Chyba, że ma Pani zdjęcia z tamtego dnia, z których wynikka ze np chodnik byl oblodzony itp

#6 2015-03-06 14:05:42
LwiElf

2015-03-04

Nie, nie mam. Nie zależy mi na "wyciskaniu" z kasy, chcę tylko to, Co mi się należy. Czy jakieś oświadczenie od lekarza pomoże?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij