Odszkodowanie za obojczyk

#1 2015-02-19 15:27:30
porobiony312

2015-02-19

Witam, otóż 2 miesiące temu złamałem obojczyk z przemieszczeniem, niefortunny wypadek. Łączna kwota ubezpieczenia wynosiła 13000 zł.
Po zaniesieniu wszystkich potrzebnych dokumentów do PZU, dzień pózniej zadzwoniła do mnie kobieta która powiedziała że z wyliczeń itp wyszło 340 zł odszkodowania. Uważam że ta kwota jest zaniżona, a więc odmówiłem. 2 dni później przysłali na konto 250 zł. Ktoś może mi to wyjaśnić?

#2 2015-07-08 09:21:11
Martus

2015-04-28

Re: Odszkodowanie za obojczyk

Wydaję mi się, że zaproponowana kwota 340 zł byłaby, gdyby podpisała Pani ugodę z PZU. Skoro Pani otwarcie powiedziała, że kwota jest za niska i będzie odwoływać się to ubezpieczyciele pomniejszyli kwotę. Aczkolwiek należy stwierdzić, że zaproponowana kwota jest bardzo mała. 

porobiony312 napisał:

Witam, otóż 2 miesiące temu złamałem obojczyk z przemieszczeniem, niefortunny wypadek. Łączna kwota ubezpieczenia wynosiła 13000 zł.
Po zaniesieniu wszystkich potrzebnych dokumentów do PZU, dzień pózniej zadzwoniła do mnie kobieta która powiedziała że z wyliczeń itp wyszło 340 zł odszkodowania. Uważam że ta kwota jest zaniżona, a więc odmówiłem. 2 dni później przysłali na konto 250 zł. Ktoś może mi to wyjaśnić?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij