wypadek na crossie, złamana noga i kręgosłup

#1 2015-01-29 19:57:56
hubcio982

2015-01-29

Witam!
Mam 16 lat, 3 miesiące temu miałem wypadek na crossie 250 w lesie złamalem kreg w odcinku ledzwiowym i noge miałem 2 operacji w plecach mam implant w nodze śruby , motocykl nie ubepieczony ani nie zarejestrowany ponieważ się go nie da ani zarejestrować ani ubezpieczyć ponieważ jest to motocykl crossowy.
Jestem na ubezpieczeniu grupowym nnw, w szkole średniej.
Cza mam prawo starać się o odszkodowanie?  Jeśli tak proszę pomóżcie i powiedzcie jak mam napisać opis wypadku itd żeby się nie czepiali i wyplacili bez problemu. Pozdrawiam proszę o szybką odpowiedź

#2 2015-07-08 09:14:11
Martus

2015-04-28

Re: wypadek na crossie, złamana noga i kręgosłup

Witam, jeśli posiada Pan ubezpieczenie od NNW to jak najbardziej w tym momencie, może Pan z niego skorzystać.

hubcio982 napisał:

Witam!
Mam 16 lat, 3 miesiące temu miałem wypadek na crossie 250 w lesie złamalem kreg w odcinku ledzwiowym i noge miałem 2 operacji w plecach mam implant w nodze śruby , motocykl nie ubepieczony ani nie zarejestrowany ponieważ się go nie da ani zarejestrować ani ubezpieczyć ponieważ jest to motocykl crossowy.
Jestem na ubezpieczeniu grupowym nnw, w szkole średniej.
Cza mam prawo starać się o odszkodowanie?  Jeśli tak proszę pomóżcie i powiedzcie jak mam napisać opis wypadku itd żeby się nie czepiali i wyplacili bez problemu. Pozdrawiam proszę o szybką odpowiedź

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij