Wypadek w pracy, kierowca.

#1 2015-01-16 22:19:53
Mati5

2015-01-16

Witam miałem niedawno wypadek, kolizje. Prowadziłem samochód badac w pracy jako kierowca ADR(niebezpieczne materialy).Byłem poszkodowanym, chciałem ustąpić pierwszeństwa karetce i samochód za mną nie wyhamował i mnie pocałował w .... Zabrała mnie karetka wyszedłem tego samego dnia ze szpitala  ze stłuczona noga, dystorsja  kręgosłupa i wielkim siniakiem na glowie. Dostalem 10 dni zwolnienia.  Czy należy mi się jakiekolwiek odszkodowanie z ZuSU. od pracodawcy lub z OC sprawcy??? Proszę o pomoc

#2 2015-03-06 07:54:26
kinza

2015-03-06

Re: Wypadek w pracy, kierowca.

Na umowie zlecenie należy się zarówno odszkodowanie jak i płatność 100% za li tylko trzeba sporządzić protokół z wypadku a najlepiej udać do się jednostki zus oni wytlumacza

.......................
Our Actual Exams and http://www.spanishprograms.com/ gre exam provide you 100% pass guarantee. You can get access to and exams. Our spanishprograms - how do you spell language in spanish    is also very useful tool arabiconline for its easiness German.about

#3 2015-03-06 15:06:16
kamilnowak

2015-03-05

no odszkodowanie z OC sprawcy największe będzie, bo reszta to tam gorsiki na frytki.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij