Europejskie Centrum Odszkowowań - PROSZĘ O OPINIE (EuCO)

#1 2014-08-21 06:50:10
ja123

2014-08-21

Witam,

W zeszłym miesiącu zmarł mój brat w wypadku samochodowym i dowiedziałam się ostatnio że mogę ubiegać się o odszkodowanie. Było u mnie już 2 agentów Europejskiego Centrum i namawiało mnie żebym pozwoliła im działać za mnie. Zastanawiam się czy warto bo opinie w sieci są różne. Będę wdzięczna za podpowiedź czy warto nawiązywać z nimi współpracę. Proszę nie namawiać mnie na skorzystanie z usług innych agentów chce tylko poznać opinie o firmie EuCO.

Z góry dzięki

#2 2014-08-21 08:20:01
Pomocny-prawnik

2014-06-20

Re: Europejskie Centrum Odszkowowań - PROSZĘ O OPINIE (EuCO)

duża prowizja, opinie ostatnio takie sobie. Przetrzymują pieniądze, trudno z nimi się skontaktować. Wejdź na ich profil facebookowy i poczytaj.

#3 2014-08-22 06:52:39
Andrzej_Gryczka

2014-07-22

ja123 napisał:

Witam,

W zeszłym miesiącu zmarł mój brat w wypadku samochodowym i dowiedziałam się ostatnio że mogę ubiegać się o odszkodowanie. Było u mnie już 2 agentów Europejskiego Centrum i namawiało mnie żebym pozwoliła im działać za mnie. Zastanawiam się czy warto bo opinie w sieci są różne. Będę wdzięczna za podpowiedź czy warto nawiązywać z nimi współpracę. Proszę nie namawiać mnie na skorzystanie z usług innych agentów chce tylko poznać opinie o firmie EuCO.

Z góry dzięki

Przy wypadku ze skutkiem śmiertelnym wybór pełnomocnika powinien być rozsądnie przeprowadzony. Na rynku jest wiele podmiotów które zajmują się tego typu sprawami. Warto dokładnie zapoznać się z ofertą tj. jaka usługa za jaką prowizję, kto uiszcza koszty sądowe, na czyje konto idą pieniądze itp.

Co do firmy wymienionej w wątku, to nie wypada mi komentować, bo ktoś mógłby napisać że nie jest to obiektywne.

#4 2014-08-28 14:31:59
gacek7

2013-07-26

ja123 napisał:

Witam,

Z góry dzięki

Niestety specyfika sieci jest taka, że negatywną opinię może zamieścić każdy, nie tylko klient ale też konkurencyjna firma, a nie każdy ma tyle taktu co Pan Andrzej, żeby nie wypowiadać się na temat swoich adwersarzy, co słusznie mogłob być uznane za nieobiektywne.

Najlepiej kierować się własnym rozsądkiem i uważnie zapoznać się z umową i ofertą danej firmy.

#5 2018-10-21 06:56:55
Maciek90

2018-10-20

Ja uważam EuCO za dobrą firmę. Pomogli mi kiedy miałem problem z uzyskaniem odszkodowania. Wszystko przebiegło sprawnie.

#6 2018-10-23 20:46:20
Doradca ds Odszkodowań

2018-10-09

Pozytywne opinie sa chyba od agentów euco. Mojego znajomego oszukali na prowizji, wzięli za dużo. Jeżeli to czyta ktoś z EUCO to sprawa z Klęczkowa pod Grudziądzem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij