Miales wypadek w Anglii ? Nie pobieramy prowizji 100% odszkodowania w UK dla Ciebie. Zglos sie do nas www.Campter.pl

RENTA PO WYPADKU W PRACY W UK - CO ROBIĆ?

#1 2014-05-14 18:17:08
Justa5

2014-05-14

Witam, mój narzeczony miał wypadek w pracy w uk w wyniku wypadku stracił całą  jedna nogę. Obecnie nadal przebywa w szpitalu już od lutego. Pracował legalnie i sprawa o odszkodowanie jest w toku i nie wiadomo jak długo potrwa , ale nie wiemy co w związku z renta czy przysługuje mu dożywotnia renta zapewne tak ale nie wiemy jak się za to zabrać czy jest jakaś osoba która nakierowałaby nas na właściwy tor? Dodam ,że w obecnej chwili jego szef płaci mu co tydzień wynagrodzenie wiem też że przysługują mu tzw benefity ale czy fakt że jego szef płaci mu całe wynagrodzenie mimo że nie jest do tego zobowiązany ma jakiś wpływ na to ? Będę wdzięczna za odp

#2 2014-05-15 17:51:19
Justa5

2014-05-14

Re: RENTA PO WYPADKU W PRACY W UK - CO ROBIĆ?

Dziękuje wejdę na tą stronę może mi pomogą . Pozdrawiam

#3 2014-09-29 11:15:03
razamoon

2014-09-29

Hello, my fiance had an accident at work in the UK as a result of the accident lost all one leg. Currently still in the hospital since February. He worked legall

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij