Praca w domu mediowym z Warszawy

#1 2014-03-10 08:16:58
Medi

2014-03-10

Mam pewien problem i potrzebuje pewnej porady, a chodzi mianowicie o pracę w jednym z domów mediowych na terenie Warszawy. Niesamowicie obawiam się tego, że nie dam rady w takim miejscu pracy, gdy tylko o tym myślę, to momentalnie paraliżuje mnie stres i nie jestem w stanie normalnie funkcjonować neutral Zastanawiam się czy są wśród was osoby, które mają styczność z takim miejscem pracy i chciałam poznać plusy i minusy takiej pracy.

#2 2015-01-07 14:02:11
Jacek1980

2014-02-27

Re: Praca w domu mediowym z Warszawy

A pracujesz tam już czy jeszcze nie? smile Bo z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że dopiero masz zamiar szukać pracy w takim miejscu smile

#3 2016-04-25 10:58:51
Anita91.91

2016-04-25

Jeśli chodzi o warszawki rynek to dużo sie mówi o dość określonym trybie pracy smile Mam koleżankę, która pracowała na niższym szczeblu, bo zajmowała się recepcją, ale miała naprawdę dużo obowiązków, w tym zajmowanie się rozwózką gazet po biurze, więc skoro recepcjonistkę starają się wykorzystać maksymalnie, to w przypadku innych miejsc pracy raczej też nie będzie lekko.
Dopóki nie spróbujesz to się nie przekonasz.

#4 2016-11-10 14:06:59
koperek

2016-11-10

A oczekujesz, że w firmach z innej branży albo w innych miastach jest lepiej? Że trzymają za rączkę i jest rodzinna atmosfera? Zawsze możesz trafić na okropnego szefa, nadętych pracowników i zbyt wiele pracy jak na Twoje siły przerobowe. No i każdy się stresuje podejmując nową pracę (zwłaszcza, jeśli to pierwsza praca w życiu lub pierwsza "na poważnie"). Nie bój się, bierz byka za rogi smile.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij