Kiedy należy złożyć dokumenty do ubezpieczyciela?

#1 2013-10-22 18:24:30
K.Stas

2013-10-22

Witam,
Mam pytanie odnośnie uzyskania odszkodowania po wypadku samochodowym, którego sprawca był mój tata.
W wyniku zjechania z pasa drogowego ,auto wpadło na pień wycietego drzewa i zostało wyrzucone na pole. Na skutek tego zdarzenie moja mama doznała urazu kręgosłupa, pęknięcie kręgów w odcinku ledzwiowym. Karetka zawiozła mamę do szpitala. Przebywała tam przez tydzień i została wypisana w gorsecie umożliwiającym wstawanie i przemieszczanie sie tylko po mieszkaniu.gorset jest zalecany na ok. 6 tygodni.pierwsze dwa tygodnie wiązały sie z moja pomocą przy funkcjonowaniu mamy: higiena, zakupy , zastrzyki przeciwbólowe itp
Kiedy należy złożyć dokumenty dokumenty i do kogo?
Czy sama jestem w stanie uzyskać odszkodowanie , czy warto skorzystać z firm oferujących pomoc?

Ubezpieczycielem jest PZU

#2 2013-10-28 12:46:52
K.Stas

2013-10-22

Re: Kiedy należy złożyć dokumenty do ubezpieczyciela?

Czy znacie Państwo firmę , która stawia na pierwszym miejscu pomoc dla klienta , anie własny zysk?
Zastanawiam sie jakie podjąć kroki i która z firm pomagających w uzyskaniu odszkodowania jest  godna polecenia .
Prosze o podpowiedź, będę wdzięczna za info.

#3 2013-10-29 09:45:17
K.Stas

2013-10-22

Jak można przekazać panu email?

#4 2013-11-07 16:10:48
K.Stas

2013-10-22

Niestety ze względu na moja niska aktywność w forum nie mam takich uprawnień do podania maila.

Pozdrawiam
K.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij