czy należy się odszkodowanie

#1 2013-08-18 18:32:50
maciek313

2013-07-13

Witam wszystkich mam takie pytanie moja mama  miala operacje na kręgosłup pęknięcie dwóch kręgów  połączone śrubami co się okazało po fakcie że ma ostrooporoze i lekarz stwierdził że teraz trzeba się modlić aby kręgi nie uszkodzily sie bo śruby się posypać mogą czy powinni robić takie łączenie przy tej chorobie następnie zakażenie grakowcem złocistym.

#2 2013-09-13 10:39:22
maciek313

2013-07-13

Re: czy należy się odszkodowanie

Po operacji został gratkowiec zlocisty wlasnie dzis ma miec drugą operację powstał ropien z gratkowca i bardzo trudna operacja ma być profesor powiedział że prawdopodobnie nie będzie chodzić mama i dotego maja wzmacniać kręgi znów zlamany nastepny mieli łączyć śrubami znów ale jak się zapytalem ze w ostrooporozie wyczytałem że się nie łączy to powiedział lekarz że skontaktuje się z profesorem i doszli do wniosku że maja wzmacniać przez zalanie . prawdopodobnie wiedzieli o ostrooporozie ale wyczytalem że się nie łączy śrubami.

#3 2013-09-19 13:11:31
karpiczek

2013-09-19

Witam. Mam pytanie. Mój synek 4letni niedawno złamał lewa noge. 4 tygodnie nosił gips, dwa dnie temu zakończono leczenie.
Chciałabym się dowiedzieć czy należy mu się jakies odszkodowanie. syn nie chodzil do szkoły wiec z tego tytułu nie ma ubezpieczenia. ja zaś jestem rolnikiem i jestem na krus-ie, syn jest ubezieczony na mnie wlasnie tam.

#4 2013-09-19 14:21:50
anlex

2013-03-20

karpiczek napisał:

Witam. Mam pytanie. Mój synek 4letni niedawno złamał lewa noge. 4 tygodnie nosił gips, dwa dnie temu zakończono leczenie.
Chciałabym się dowiedzieć czy należy mu się jakies odszkodowanie. syn nie chodzil do szkoły wiec z tego tytułu nie ma ubezpieczenia. ja zaś jestem rolnikiem i jestem na krus-ie, syn jest ubezieczony na mnie wlasnie tam.

Skoro brak jest ubezpieczenie to odszkodowanie / świadczenie się nie należy, chyba że za wypadek syna ktoś odpowiada.

#5 2013-09-20 12:58:56
karpiczek

2013-09-19

nie, za jego wypadek odpowiada on sam. Mysłałam jednak że z Krusu mu się cos należy, ale widać się myliłam.

#6 2013-09-25 12:23:05
pomocny1

2013-09-24

to dziwne, mój sąsiad miał podobną sytuację i z tego co kojarzę przyznano mu jakieś pieniądze z krusu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij